NEXUS

Nexus Ofis Mobilyaları; 2012 yılında”Nas Mobilya Mimarlık ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti” ünvanı ile kurulmuştur. 15 yılı aşan süre içinde profesyonel çalışma hayatında edindiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti sağlamada gösterdiği başarıyla sektörde büyümeyi başarmıştır. Halen mobilya sektöründe klasik, modern, avangard, proje tasarım, ofis, otel, hastane, okul, cafe mobilyaları, imalat, yenileme çalışmalarına tecrübeli mimar, tekniker ve konusunda uzman teknik ekibi ile devam etmektedir.

Nexus Ofis Mobilyaları kendi bünyesinde mimarlık hizmetleri vermek üzere kurmuş olduğu Masko Show Room’umuzda teşhir dekorasyon ve 3dmax proje çizim çalışmalarını sürdürmektedir. Kendi bünyesinde bulunan koltuk kanepe imalatı ve ahşap işleme atölyesi ile taahhüt ettiği imalatları ve projeleri zamanında ve lâyıkıyla yerine getirmektedir.

Nexus Ofis mobilyaları birçok özel sektör ve devlet kurumlarında yenileme projelerini uygulamıştır ve sektöründe aranan firmalardandır. Nexus ofis mobilyaları, zaman içerisinde birçok yeni yapı ve kurulum projelerinde malzeme ve uygulama konusunda öncülük yapmıştır.

VİZYON

Her zaman dürüstlük ve kalite anlayışı ile mobilya tasarımcılığı ve mimarlık sektöründe kendine farklı bir yer edinmiş olan şirketimizin gelecekte de aynı anlayış içerisinde, farklı bakış açılarıyla her zaman kendini yenileyerek ve daha çok çalışarak sektörde daha etkin rol almak ve yeni teknolojileri her zaman uygulamaktır.

MİSYON

Ülkemizdeki mobilya ve mimari hizmetler konusunda sektörün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak kaliteden ödün vermeden uygun ürün ve çevreye duyarlı; sektörün ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılayarak mobilya ve mimarlık sektöründe ilerlemek; müşteri istek ve beklentilerine hızlı cevap verip çalışma performansını azimle sürdürerek yeniliklere açık bir şirket haline gelmek.

REFERANSLAR